مشاوره‌ آنلاین

Card image

دارالترجمه انگلیسی رویال پرشین

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی است. خود شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. از دیگر زبان‌های شاخه ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی است و نیم دیگر را وام‌واژه‌ها تشکیل می‌دهد. بیشتر این وام‌واژه‌ها از زبان‌های لاتین، فرانسوی، بخشی از یونانی و دیگر زبان‌ها وارد انگلیسی شده‌اند. زبان انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به زبان آلمانی باستان داشته‌است چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست

Card image

▪ مدارک مورد نیاز جهت ترجمه رسمی با مهر مترجم

● مدارک شناسایی ۲- اسناد ملکی ۳- مدارک شغلی(متناسب با مشاغل مختلف) ۴ -لیست بیمه یا دفترچه بیمه یا سوابق بیمه

▪مدارک جهت ترجمه با تائیدات دادگستری و امور خارجه

● (مدارک مورد نیاز ۱- شناسنامه ۲-اسناد ملکی ۳- مدارک شغلی ۴-لیست بیمه یا دفترچه بیمه یا سوابق بیمه 5- گواهی عدم سوءپیشینه 6- گواهی صحت سلامت (که باید به تائید سازمان نظام پزشکی رسیده باشد) 7- مدارک ارائه پرداخت مالیات ( لازم به ذکر است که که موارد ذکر شده نیاز به تاییدات دادگستری و امور خارجه دارد

Card image

کالج سلطنتی لندن یا امپریال کالج | College Imperial

یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان است که رنکینگ خوبی برای رشته های مهندسی، علوم پزشکی و اقتصاد دارد. این کالج در سال های گذشته، از مقام ۷ به مقام ۶ ارتقاء یافت اما دوباره رنکینگ آن تغییر پیدا کرد. با این وجود در سال های اخیر این دانشگاه رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است. در این نهاد علمی دانشجویان به صورت گزینشی انتخاب شده و امکان ادامه تحصیل برای دانش آموزان ممتاز فراهم شده است.

Card image

دانشگاه آکسفورد انگلستان

دانشگاه آکسفورد در شهر آکسفورد واقع شده و رود تایمز از میان این شهر می گذرد. دانشگاه آکسفورد در منطقه آکسفورد شایر واقع شده و قدیمی ترین دانشگاه انگلیسی زبان جهان است. همچنین این دانشگاه را دومین دانشگاه قدیمی جهان می دانند. بنای تاریخی و قدیمی به همراه محیط های جذاب این دانشگاه حال و هوایی متفاوت از دانشگاه هایی با بنای امروزی دارد. سال گذشته این دانشگاه رتبه بعد از هاروارد را به خود اختصاص داد. افراد بسیار مشهوری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. آکسفورد محل تحصیل ۲۶ تن از نخست وزیران انگلستان و یکی از روسای جمهور آمریکا (بیل کلینتون) بوده است. در نتیجه آکسفورد را از بهترین دانشگاه های انگلستان می دانند.یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان است که رنکینگ خوبی برای رشته های مهندسی، علوم پزشکی و اقتصاد دارد. این کالج در سال های گذشته، از مقام ۷ به مقام ۶ ارتقاء یافت اما دوباره رنکینگ آن تغییر پیدا کرد. با این وجود در سال های اخیر این دانشگاه رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است. در این نهاد علمی دانشجویان به صورت گزینشی انتخاب شده و امکان ادامه تحصیل برای دانش آموزان ممتاز فراهم شده است.

Card image

بیگ بن و برج الیزابت (Big Ben and Elizabeth Tower)

معروف ترین و شناخته شده ترین ساعت دنیا، بیگ بن است که سومین ساعت ایستاده ی بلند جهان هم هست و آن را می توان سمبل شهر لندن دانست. به طور رسمی به برجی که این ساعت روی آن قرار دارد، برج الیزابت می گویند. ساخت برج الیزابت در سال ۱۸۵۸ تمام شد، این برج سالانه میلیون ها نفر بازدید کننده را به خود جذب می کند.

Card image

دانشگاه کمبریج (Cambridge University)

یکی از جادویی ترین و شاید دوست داشتنی ترین مکان های انگلستان که همه ی ما کنجکاویم ببینیم، دانشگاه کمبریج است، با یکسفر یک روزه ی کوتاه می توان از لندن به کمبریج رفت. شهر کمبریج بیشتر به خاطر دانشگاهش مشهور است. جدای از گشت و گذار در کمبریج دوست داشتنی و تماشای تعدادی از تاریخی ترین ساختمان های انگلستان می توانید در رستوران ها و مراکز خرید پر جنب و جوشش هم بگردید و در مشهورترین جشنواره ی آن یعنی جشنواره محلی کمبریج هم شرکت کنید.

Card image

کاخ باکینگهام (Buckingham Palace)

یکی از زیباترین کاخ های سلطنتی دنیا را می توان کاخ باکینگهام دانست. این کاخ در گذشته در سال ۱۷۰۵، محل زندگی یکی از دوک های باکینگهام بوده است و در حال حاضر محل زندگی ملکه ی انگلستان است. با کینگهام در مجموع دارای ۷۷۵ اتاق و ۷۸ سرویس بهداشتی است. سالانه حدود ۵۰ هزار نفر از این کاخ شگفت انگیز بازدید می کنند

Card image

چشم لندن

چشم لندن، چرخ و فلکی بسیار بزرگ در نزدیکی رود تیمز است که دارای ۱۳۵متر ارتفاع و ۳۲ کابین شیشه ای است. این چرخ و فلک به اندازه ای آرام می چرخد که در حین حرکت، مسافران می توانند از آن پیاده و به آن سوار شوند. چشم لندن یک جای عالی این شهر برای گرفتن عکس های بی نظیر است.

Card image

استون هنج (Stonehenge)

استون هنج از یکی از مشهورترین و دیدنی ترین جاذبه های معروف انگلستان و منطقه ای پر از سنگ های غول پیکر ایستاده است که تخمین زده شده بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح در آن مکان گذاشته شده اند. این سنگ ها که متعلق به عصر برنز هستند، هنوز هم مانند یک راز سر به مهر باقی مانده اند. دلیل پیدایش این بنا و هدف پشت آن هنوز هم مشخص نشده است اما بعضی ها بر این باورند که از این مکان به عنوان محلی برای عبادت مردم باستان استفاده می شده است.

Card image

قدیمی ترین اسباب بازی فروشی جهان

هملیز (Hamleys) واقع در خیابان ریجنت (Regent) لندن، قدیمی‌ترین اسباب‌بازی‌فروشی جهان است. در فصلی سراسر جشن و شادی، ویترین‌های این فروشگاه شبیه به یک شهر جادویی هستند. برنامه‌های جذاب و گوناگون مثل قصه‌گویی برای کودکان ازجمله فعالیت‌هایی است که در این فروشگاه انجام می‌شود.

Card image

پل لندن در انگلستان

پل لندن (London Bridge tower) پل لندن، پلی بسیار مرتفع بر بالای رودخانه ی تیمز است که قدمت آن به سال ۱۸۸۶ بر می گردد که ساخت آن حدود ۸ سال طول کشیده است. این پل در واقع در بین ۲ برجک قرار دارد و پلی متحرک است که به وسیله ی فشار اهرمی از وسط به ۲ نیم تقسیم می شود و هر ۲ نیم آن به سمت آسمان می ایستند. این پل یکی دیگر از جاذبه های معروف انگلستان است.

Card image

☆با رویال پرشین کیفیت،دقت و سرعت را تجربه کنید☆